KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10838088

nr 1083 8088

Björn Dahlström

(f. 1957), Sverige

Blandteknik, Björn Dahlström (f. 1957), Ericsson, signerad, -85, bladets mått: 34x23

Björn Dahlström, svensk industridesigner och grafisk designer, född 1957.

Utrop:

300 kr

måndag 16 januari 2017
kl 20:18:47

Björn Dahlström

Läs mer om Björn Dahlström